Skupina B Standard

17.900,-   

Doba 3 – 4 měsíce

Nebo lze platbu rozdělit do splátek. Cena kurzu musí být doplacena před zkouškou z teorie.

Jízdy budete mít minimálně 2x týdně (1 dvouhodinovka), tak abyste pravidelně řídili a měli dostatečný rozestup mezi lekcemi.

Nástupní místo

Začátek jízdy je před učebnou autoškoly nebo pokud se s Vámi pan učitel nedomluví jinak, tak na předem domluveném místě.

Plánování jízd po konci každé lekce

Na konci každé jízdy s Vámi pan učitel/ka naplánují přesný datum a čas další jízdy. Nebo je možné naplánovat všechny jízdy předem.

Kvalitní příprava na zkoušku

17 hodin teorie, které jsou obohaceny o zkušenosti a příběhy z praxe, které Vás připraví na teoretickou zkoušku, tak abyste u ní uspěli napoprvé

 

 

Skupina B Plus

20.900,-

Doba 2 měsíce

jízdy 4x týdně ( 2x dvouhodinovka)

Učebnice Autoškoly zdarma ( při platbě kurzu předem)

Přednostní konání zkoušek


Ostatní informace jako u kurzu Standard pro skupinu B

 

Skupina B express

29.900,-
Platbu lze rozdělit do dovu splátek.

Všechny jízdy odjedeme do 1 měsíce

Nejrychlejší možnost jak dokončit kurz v co nejkratším čase. Naučíte se řídit do 1 měsíce a to i když jste v životě neseděli za volantem. Dvouhodinové jízdy každý den Vám zaručí, že se do řízení dostanete během pár týdnů a nezapomenete to co jste se naučili v předešlé lekci, protože budete neustále sedět za volantem.

Jízdy domluvíte všechny hned na začátku.

Přeskočte frontu čekatelů

Vyhněte se dlouhému čekání na to až na Vás přijde konečně řada a začněte jezdit už po pár dnech, co odevzdáte přihlášku.

Přednostní konání zkoušek

Po dokončení kurzu nebudete čekat až se na Vás uvolní místo u zkoušek, ale přihlásíme Vás na co nejbližší termín, který Vám bude vyhovovat.

Neomezený počet hodin teorie

Máte neomezený počet hodin teorie, které jsou obohaceny o zkušenosti a příběhy z praxe. Dozvíte se, kde budete dělat nejčastěji chyby a zákeřné chytáky na které narazíte u testu.

 

 

Informace o kurzu

Poplatky: V ceně kurzu není zahrnut poplatek magistrátu 700 Kč, který se platí při závěrečných zkouškách na úřadu. Případné opravy teoretické zkoušky 500 Kč, oprava praktické jízdy 1 000 Kč.

Minimální věk: 18 let (Do kurzu se můžete přihlásit již 18 měsíců před dovršením zákonem stanoveného věku)

Jízdy: Minimální počet jízd je 28. Pokud Vám minimální počet jízd nebude stačit, tak je možné jízdy neomezeně dokupovat podle Vašich potřeb.

Jízdy se zpravidla domlouvají, jako dvouhodinové 2x 45min. po sobě.

Zkoušky: Skládají se ze zkoušky z teorie pravidel provozu a praktické jízdy.

Co můžete řídit: Motorová vozidla s hmotností do 3,5 tuny, s nejvýše 8 místy k sezení kromě místa řidiče, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo o s hmotností nepřevyšující 750 kg, pokud největší hmotnost této jízdní soupravy nepřevyšuje 3,5 tuny. Vozidla s automatickou převodovkou zařazených do skupiny A1 a všech vozidel zařazených do B1 a AM. Po dosažení věku 21 let opravňuje také k řízení tříkolových vozidel zařazených do skupiny A.