Jsme autoškola rodinného typu což nám umožňuje věnovat individuální péči každému jednotlivému žákovi.

     Projděte autoškolou v klidu a pohodě. Kurz přizpůsobíme Vašemu tempu a potřebám.

     Poradíme si z Vaším strachem z řízení.

    Jízdy jsou Vám vždy přizpůsobeny podle Vašich schopností, ale jsou nastaveny, tak abyste se každou jízdou zlepšovali. Nejdříve začnete jezdit jednodušší trasy, kde se naučíte ovládat auto. Pak budete projíždět složitější dopravní situace, abyste byli kvalitně připraveni na závěrečnou zkoušku.

     Jízdy si domlouváte s učitelem/kou po každé jízdě, týden předem tak, abyste je stihli. Pokud máte nabitý program a sotva si dovedete představit, že byste tam ještě vmáčkli autoškolu, můžete si vybrat kurz, kde si s Vaším instruktorem naplánujete klidně všechny jízdy dopředu.

     Pravidelné teoretické hodiny máte obohaceny o příběhy a zkušenosti z praxe. Na teoriích se dozvíte, kde budete dělat nejčastější chyby a jak se jim vyvarovat. Dozvíte se také zákeřné chytáky, na které narazíte u zkoušky.

     Pokud se na zkoušku nebudete cítit připravení nebo Vám učitel nedoporučí, abyste se na zkoušky hlásili, budete mít možnost si kurz prodloužit, aby se Vaše šance na úspěch u zkoušky zvýšila a zvládli jste ji na první pokus a nemuseli ji opakovat.